پنجمین کنگره بین المللی اینترونشنال درد و چهاردهمین کنگره انجمن بررسی و مطالعه درد ایران

پنجمین کنگره بین المللی اینترونشنال درد و چهاردهمین کنگره انجمن بررسی و مطالعه درد ایران، ۱۵-۱۴ دی‌ماه ۱۴۰۲ در شهر تهران، سالن همایش‌های هتل هما توسط انجمن بررسی و مطالعه درد ایران برگزار شد.
برای برگزاری کنگره از شناخته شده‌ترین متخصصان درد در سراسر ایران و جهان به هدف استاندارد سازی و پیشرفت در زمینه تخصص درد جهت مراقبت بهتر از بیماران دعوت شده است.
طبق پیش‌بینی‌ها انتظار می‌رود بیماران مبتلا به درد مزمن و  سرطان تا سال ۲۰۳۰ دو برابر شوند و جمعیت مسن نیز عمر طولانی داشته باشند، طبیعتا مراقبت تخصصی و متمرکز بیش از پیش ضرورت دارد و باید مراقبت مداوم و کافی صورت گیرد.
با برگزاری سمینارهای بین‌المللی می‌توان به پیشرفت و به‌روز کردن اطلاعات و مهارت‌ها در زمینه تخصص درد کمک زیادی کرد و آینده خوبی برای این تخصص و مراقبت بهتر از بیماران رقم زد. از این رو شرکت نیکان طب کیمیا ، که همواره در جهت بهبود و تسهیل زندگی بیماران گام برداشته است ، به منظور تبادل اطلاعات و یافته های علمی بیشتر و دیدار با اساتید و اندیشمندان این زمینه در این کنگره شرکت کرد. امید است که با بهره گیری از دستاورد های علمی جدید و معرفی محصولات تولیدی این شرکت به بازدیدکنندگان محترم ، در مسیر کمک به بیماران و تسکین درد آنان نقشی مفید ایفا نماییم.

previous arrow
next arrow
Slider
شرکت نیکان طب کیمیا

نیتکا به عنوان یک شرکت داروسازی دانش بنیان جهت بهبود زندگی بیماران از طریق شناسایی، توسعه و تجاری سازی محصولات جدید تمرکز کرده است. مهمترین هدف ما، تولید محصولاتی برپایه مولکول هیالورونیک اسید به منظور درمان‌های غیر تهاجمی ارتوپدی می‌باشد.

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت نیکان طب کیمیا محفوظ می‌باشد.